HakkımızdaTELEtek, özgün ve yenilikçi tasarıma sahip tamamen Türkiye üretimi TV dağıtım ve LED aydınlatma ürünlerinin geliştirme, üretim ve pazarlamasında uzmanlaşmış olup kurulduğu 1974 yılından bugüne ülkemizin önde gelen elektrik-elektronik üreticilerindendir. 

100% müşteri memnuniyetini hedefleyen satış politikası, geniş ürün çeşidi, stok kapasitesi, rekabetçi fiyat ve müşteri odaklı çözümler ile tüm Türkiye ve 25 ülkeye yaygın satış kanallarımız aracığıyla hizmet vermekteyiz. 

Yaşam kalitesini yükseltecek TV dağıtım ve LED teknolojisi tabanlı tasarım ve yenilikler; yoğun optik, elektrik, elektronik ve mekanik mühendislik çalışmaları sonucu TELEtek Ar&Ge laboratuarında geliştirilmektedir. Firmamızın almış olduğu patent ve tescilli tasarımlar yaratıcı ve yenilikçi yapımızın en önemli göstergesidir.

CE yönetmeliklerine uyumlu TELEtek TV Dağıtım ve LED aydınlatma ürünleri, ISO 9001:2015 kalite yönetimli modern üretim bantlarımızda üretilmektedir. 

3000m² kapalı alana sahip kendi binasında 50 kişilik deneyimli uzman kadrosu, tam otomatik SMD üretim bantları, otomasyon ağırlıklı üretim tesisi ve gelişmiş laboratuarı ile TELEtek, güçlü bir yapıya sahiptir.

Hedefimiz, Türkiye ve Avrupa pazarlarındaki başarımızı dünya pazarlarında da sürdürmektir.
Menu